Misyonumuz

Can Klima Teknik‘i kurmaya karar verirken amacım; aldığım eğitim doğrultusunda, müşteri memnuniyeti odaklı ve müşterinin sorununa optimum çözümü üreten, mühendislik ağırlıklı bir kuruluş yaratmaktı.

Can Klima Teknik olarak yıllardır vermekte olduğumuz hizmetleri ve yıllar içindeki gelişmemizi en iyi özetleyecek anlayış da, halen geçerliliğini korumakta olan bu başlangıç kararıdır. Can Klima Teknik kurulduğundan beri  “müşteri memnuniyeti” odaklı hizmet sunmayı, gerekli optimum çözümleri bulmayı, bunları üretmeyi ve uygulamayı kendine misyon edilmiştir.

Bu misyon; yıllar içinde kazandığımız dost müşterilerimizi, gelişmemizi, büyümemizi ve en önemlisi müşteri ilişkilerimizde sürekliliğimizi sağlamıştır.

Can Klima Teknik, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte çok hassas davranmış olup; tüm bu yenilikleri üretimine, kullandığı ekipmanlarına ve insan kaynaklarına aktarmaktadır. Bunun sonucu olarak yaptığımız üretim ve verdiğimiz hizmetin kalitesini her geçen gün arttırmış, proje çalışmasından, uygulama aşamasına kadar imza attığımız her işte kalite ve güvenilirliği sağlamıştır.

Önem verdiğimiz bir diğer husus da, ekibimizde çağdaşlığı, dinamizmi korumaktır. Can Klima Teknik ailesine katılan her genç arkadaşımızın dinamizmini bünyemizdeki bilgi ve deneyimle donatarak, uygulayıcı bir okul gibi yeteneklerini geliştirerek, eğitimlerine ve teknolojik gelişmeleri yakalamalarına katkıda bulunmaktayız. Bu anlamada sektörümüzün her kademesine donanımlı gençler kazandırmış ve onların başarılarını takip ederek gurur duymaktayız.

İşte, kurulduğunda üstlendiği misyonu koruyarak ve bu yönde çaba göstererek; yıllar içinde gelişmiş, büyümüş, başarılı projelere imza atmış olarak karşınızdayız. Bu çizgimizin bize kazandırdığı en büyük sevinç; başarının mutluluğunu birlikte paylaştığımız, ilişkiye müşteri olarak başlayıp dost olarak devam ettiğimiz ve yeni işlerde daha da pekiştirdiğimiz “Dostluk“ kazanmış olmamızdır.

Can Klima Teknik fertleri bu kazanımlarının değerini bilmekte ve bu anlayışlarını her projeye yansıtmaktadır. Gelecekte de optimum çözümleri bulmaya, kaliteli, doğru mal ve hizmet üretmeye, genç nesli bu anlayışla sektöre kazandırmaya ve yeni  “Dostlar” edinmeye devam edecektir.

 

Olgun SÖNMEZ

Genel Müdür